Ważny komunikat dla Rodziców

Szanowni Rodzice,
Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 ze względu na obostrzenia sanitarne
w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich dzieci, pracowników i Rodziców, nasze przedszkole podobnie jak w ubiegłym roku nie będzie organizowała grupowego ubezpieczenia NNW dzieci.Ponieważ kwestie związane z bezpieczeństwem dzieci nie są nam obojętne dlatego informujemy o możliwości ubezpieczenia dzieci indywidualnie. Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką:

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia.

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci. Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z technologii zdalnego wsparcia. Po kliknięciu powyższego linku wyświetlą się Państwu dane kontaktowe do lokalnego Pośrednika obsługującego naszą szkołę. Mogą Państwo skontaktować się z nim i otrzymać pomoc w zakupie ubezpieczenia i wypełnieniu wniosku, bez wychodzenia z domu, na ekranie Państwa komputera.

Dane lokalnego pośrednika:
Tomasz Broda
Tel. 504 039 594
E-mail: tbroda@bezpieczny.pl
https://www.tomasz-broda.pl

Oferta_dziecko_przedszkole_24516