Dyżur wakacyjny

Szanowni Państwo
Informujemy, że zapisy na dyżur wakacyjny do Miejskich Przedszkoli w Rudzie Śląskiej odbędą się od 3 do 17 czerwca. W roku szkolnym 2023/2024 Miejskie Przedszkole nr 9 im. Wesołej Rodzinki będzie dyżurowało w miesiącu lipcu. Zapisy na dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu odbędą się w godzinach otwarcia przedszkola tj. 05.30-17.00, poprzez złożenie stosownej deklaracji, którą można pobrać w naszym przedszkolu lub na stronie internetowej przedszkola i wypisać czytelnie. O przyjęciu będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Proszę zapoznać się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych, w związku z uczęszczaniem dziecka na dyżur wakacyjny, do Miejskiego Przedszkola nr 9 im. Wesołej Rodzinki.

Załączniki do pobrania :
Wizerunek dziecka
zalacznik1.2
zalacznik1.5
zalacznik1.7

zalacznik1.2

Regulamin